Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy

ul. Kowalczyka 3
mail dyrektor@bibliotekabialoleka.pl

Wakacje z biblioteką na Białołęce!

Już rozpoczęły się wakacje! ⛱️🌴☀️

Na ten czas przygotowaliśmy dla Was moc atrakcji w ramach akcji WAKACJE Z BIBLIOTEKĄ! ☀️☀️☀️

Od 5 lipca codziennie na Facebooku, przez całe dwa miesiące, będą czekały na Was fajne aktywności!

☀️ W każdy poniedziałek zabierzemy Was w dwa województwa i pokażemy najciekawsze rzeczy do zobaczenia i miejsca do odwiedzenia.
☀️ We wtorki będziemy zwiedzać różne krajobrazy. Góry, morze, jezioro, a może coś jeszcze innego?
☀️ W każdą środę będziemy testować Waszą spostrzegawczość.
☀️ W czwartki zarządzamy dzień relaksu i proponujemy krzyżówki, puzzle, quizy i inne książkowe zabawy.
☀️ W piątki będziemy Was przepytywać, bo chcemy Was lepiej poznać!
☀️ W soboty polecamy najlepsze książki podróżnicze.
☀️ A w niedziele będziemy podróżować, ale kulinarnie!

🌴🌴🌴

Do tego mamy dla Was niespodziankę! Na stronie Biblioteki czeka na Was WAKACYJNA BIBLIOTECZKA!

Przygotowana przez nas grafika zawiera 85 książek do wypełnienia i pokolorowania! Można w niej zapisywać przeczytane tytuły, ale tak naprawdę możecie wykorzystać ją według własnego pomysłu. Może zrobić listę książek, które zawsze chcieliście przeczytać? Albo listę najważniejszych książek życia? Ogranicza Was tylko wyobraźnia! Podsyłajcie nam też koniecznie zdjęcia wydrukowanych biblioteczek, w trakcie uzupełniania, pokolorowanych! Jesteśmy bardzo ciekawi ich wyglądu! Z wielką chęcią podzielimy się nimi na naszym Facebooku.
Możemy Wam też już zdradzić, że dla najbardziej aktywnych czytelników szykujemy bardzo fajne niespodzianki na koniec wakacji! Serdecznie zapraszamy!

⛱️⛱️⛱️