Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży Nr 55

ul. Gawędziarzy 8
e-mail: wypozyczalnia55@bprembertow.waw.pl

Warsztaty w Bibliotece w Rembertowie

Miło nam zaprosić Państwa na warsztaty dziennikarskie “Jak rozmawiać a nie przepytywać”, które poprowadzi  Justyna Dżbik-Kluge w dniach od 18 do 19 września 2023 r. w godz. 17.00 – 19.00. Nasza biblioteka bierze udział w projekcie “Wolontariusze mają głos”. Jego celem jest promocja i rozwój nowych gałęzi wolontariatu w Rembertowie.

Podczas warsztatów porozmawiamy , dobrych i złych praktykach związanych z prowadzeniem wywiadów oraz zastanowimy się nad specyfiką relacji tematycznych.  Uczestnicy warsztatów będą mogli wykorzystać wiedzę i doświadczenie p. Justyny Dżbik-Kluge do poprawienia swoich umiejętności oraz nauki wielu nowych, przydatnych rzeczy.

Zapraszamy Państwa do uczestnictwa , zapisy trwają do końca sierpnia, prosimy o zgłoszenia na adres mailowy: wolontariat@bprembertow.waw.pl

Akcja jest częścią projektu „Ochotnicy Warszawscy”.