Czytelnia Naukowa nr VIII

tel.:  509 533 476
e-mail: biblbem8@e-bp.pl

Wizyta wiceprezydent Renaty Kaznowskiej na Bemowie

28 kwietnia Renata Kaznowska, wiceprezydent m.st. Warszawy oraz  Urszula Kierzkowska, Burmistrz Bemowa, i Piotr Kobierski, zastępca burmistrza Dzielnicy Bemowo odwiedzili Punkt Zdalnej Nauki dla młodzieży ukraińskiej w Czytelni Naukowej nr VIII przy Konarskiego 6. Gospodarzem spotkania była dyrektor biblioteki Anna Fiszer Nowacka.

– Cieszę się z powstania punktu wspierającego dzieci i młodzież ukraińską, dzięki któremu będą mieli możliwość kontynuowania nauki w formie zdalnej, zwłaszcza ci, którzy nie dysponują własnym sprzętem komputerowym – podkreśliła wiceprezydent Kaznowska.

Punkt Zdalnej Nauki dla młodzieży ukraińskiej przy Konarskiego 6 działa od 19 kwietnia br. Jest w nim dostępny sprzęt komputerowy dla uczniów kontynuujących naukę online w szkole funkcjonującej w ukraińskim systemie oświaty. Stanowiska komputerowe są dostępne od poniedziałku do piątku w godz. 8:30 – 15:30. Ponadto, po nauce zdalnej organizowane są dla chętnych uczniów bezpłatne lekcje języka polskiego.

Informacje o zapisach znajdują się na stronie bemowskiej biblioteki: Biblioteka Bemowo.

Fotorelację z wizyty można obejrzeć tu -> Fotorelacja