Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży nr 114

e-mail: biblbem114@e-bp.pl

Warsztaty szycia na maszynie w Bibliotece Publicznej na Bemowie

Szanowni Państwo!

Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Bemowo ma przyjemność zaprosić na warsztaty szycia na maszynie, które przeznaczone są dla osób dorosłych i młodzieży (od 16 lat).

Warsztaty szycia na maszynie przeznaczone są dla osób, które zawsze marzyły, by samodzielnie uszyć ubrania, jak również dla tych, które po prostu chciałyby opanować praktyczne umiejętności, by móc własnoręcznie skrócić spodnie lub dopasować długość firanek.

17 października i 21 listopada w godzinach 17:30-19:30, zrealizujemy razem Państwa projekty lub nauczymy Państwa podstaw obsługi maszyny do szycia.

Zapisy i informacje: 506 875 176. Możliwość zapisu wyłącznie na jeden termin. Ilość miejsc ograniczona.

Zajęcia są bezpłatne.

Projekt realizowany jest ze środków Budżetu Partycypacyjnego na rok 2019. Warsztaty będą odbywać się w Wypożyczalni nr 114, która mieści się na ul. Powstańców Śląskich 17.

Zapraszamy!