stycznia

• dzieci

Miłość tajska bez tabu – spotkanie autorskie i wernisaż💛🧡❤️
Już za miesiąc Walentynki, więc temat miłości powraca na tapet.
Zanim jednak dasz nogę, ponieważ nie jesteś fanem tego miłosnego święta – zaczekaj!
Relacje damsko-męskie, jak większość z nas przekonała się na własnej skórze, nie należą do najłatwiejszych. Miłość w realnym świecie dość rzadko kończy się puentą: “żyli długo i szczęśliwie”.
A jak miłość celebrowana jest w Tajlandii, która wciąż uznawana jest za cel seksturystyki i intensywnych doświadczeń międzykulturowych?
Jak bardzo związki partnerskie są specyficzne i konserwatywne?
Czy bycie w relacji z Tajami jest trudne?
Jak wygląda miłość rajskimi oczami i czy to mąż i żona są dla siebie najważniejsi?
O relacjach damsko-męskich, powszechnej akceptacji zdrad, obsesji mężczyzn na punkcie Tajek czyli zjawisku “yellow fever”, przedziwnych historiach miłosnych i w końcu o miłości polsko-tajskiej opowie Alicja Góralczyk-Ixtlapale, autorka książki “Alicja w Krainie Tajów”.
Podczas spotkania będzie można zakupić egzemplarz książki z dedykacją, jak również prace malarskie. W tegorocznym 32. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Wawrze, będzie można wylicytować obraz autorstwa pani Alicji.
Zapraszamy (dorosłych) 31 stycznia o godz. 18.30 do biblioteki w Falenicy przy ul. Walcowniczej 2.
Wstęp wolny!

Wypożyczalnia nr 25