lipca

• dzieci

W związku z obchodami 50. rocznicy lądowania na Księżycu,  Biblioteka żoliborska zaprasza do udziału w niezwykłych i  bezpłatnych warsztatach plastycznych, adresowanych do dzieci w wieku 5-10 lat.

Zajęcia rozpoczną się w sobotę 20 lipca od spotkania w Pracowni KartON przy ulicy Adama Mickiewicza 12/2a, następnie zabawa przeniesie się do Czytelni Pod Sowami. Najmłodszych czeka wspaniała edukacyjna przygoda, wspólna integracja, a także wykonywanie zadań zręcznościowych i prac plastycznych.

Prosimy o punktualne stawienie się w wygodnych strojach, w których mogą pojawić się kosmiczne plamy oraz dziury.

Konieczne zapisy przez formularz lub telefonicznie (796-269-092).  Liczba miejsc ograniczona.

Wydarzenie jest wspólnym działaniem Pracowni KartON oraz Pod Sowami Miejsce Aktywności Lokalnej w Bibliotece w ramach akcji “Apollo na Księżycu”.

Spotkanie odbędzie się w ramach programu kulturalno-oświatowego Miejsca Aktywności Lokalnej w Czytelni Pod Sowami.

Pracownia KartON

Mickiewicza 12, Warszawa, Polska