października

Biblioteka Publiczna im. Zygmunta Jana Rumla w Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy

ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 24
tel.: /22/ 277 61 00
e-mail: biblioteka@bppragapd.pl

• dzieci

Czy wiecie, że już niedługo rocznica urodzin Agnieszki Osieckiej? Zapraszamy do udziału w zabawie Agnieszka Osiecka – Mobilna Gra Miejska organizowanej w ramach Nocy Bibliotek.

KIEDY?
9 października 2021 r. o godz. 16.00.

GDZIE?
Start: al. Waszyngtona 2b
Gra będzie się odbywać na terenie Saskiej Kępy i Gocławia.

DLA KOGO?
Do udziału zapraszamy grupy od 2 do 6 osób (dzieci w wieku 7+, w grupie min. 1 osoba pełnoletnia)
Ilość miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy na e-mail: bd2@bppragapd.pl.

Dla uczestników przygotowaliśmy nagrody, w tym książki “Agnieszka Osiecka dzieciom” z ilustracjami Elżbiety Wasiuczyńskiej ufundowane przez Wydawnictwo Nasza Księgarnia. Patroni gry: Wydawnictwo Nasza Księgarnia oraz Fundacja Okularnicy im. Agnieszki Osieckiej (Pamiętajmy o Osieckiej).

ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 24
tel.: /22/ 277 61 00