kwietnia

ul. Tyniecka 40a
e-mail: mbddim@bpmokotow.waw.pl

• dzieci

W najnowszej edycji klubu edukacyjnego porozmawiamy o historii motoryzacji. Poznamy różne modele samochodów, od pierwszych pojazdów, napędzanych parą, po współczesne bolidy formuły 1. Opowiemy też o pojazdach autonomicznych, sterowanych przez sztuczną inteligencję.

Motywem przewodnim zajęć będzie książka pt. “Ale auto- Odjazdowe historie samochodowe” Michała Leśniewskiego. W tej pięknie ilustrowanej książce autor z humorem opisuje początki motoryzacji. Przedstawia kolejne epoki, pokazuje charakterystyczny model dużego fiata, warszawy, cadillaca, garbusa, malucha, a wreszcie najszybszych, współczesnych bolidów świata.

Klub edukacyjny, to comiesięczne aktywne warsztaty, dotyczące różnych dziedzin nauki. Podczas warsztatów czytamy, oglądamy filmy popularnonaukowe, eksplorujemy, eksperymentujemy, robimy burze mózgów i wpadamy na szalone pomysły. Wiemy przecież, że nauka nie jest nudna, a najlepszym sposobem na zdobywanie wiedzy jest zabawa!
Klub edukacyjny przeznaczony jest dla każdego ciekawego świata dziecka między 6 a 12 rokiem życia.

Zapraszamy 26 kwietnia, godz. 17.00

Wstęp wolny! Liczba miejsc ograniczona. Zapisy na stronie biblioteki: www.mbddim.pl
Link do wydarzenia: https://tiny.pl/r8bh2

Zajęcia realizowane za pomocą platformy Zoom. Po zapisie wszyscy uczestnicy otrzymają e-mailem link do zajęć.
Organizator: Multimedialna Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr XXXI, Tyniecka 40a, 02-621 Warszawa

KLUB EDU

Multimedialna Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży Nr XXXI