października

Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży Nr 97 Centrum Informacji im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego

ul. Czerniakowska 178a
e-mail: wyp97@biblioteka.waw.pl

Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy oraz Instytut Filozofii i Socjologii Polskiej Akademii Nauk zapraszają na cykl dziesięciu seminariów filozoficznych pt.: “Wokół metafizyki. 21 krzeseł”. Każde ze spotkań będzie miało odrębny temat i specjalnego gościa, który omówi go w formie wykładu. Oczekujemy żywej dyskusji i aktywnego udziału publiczności! Dzięki streamingowi możliwa będzie też forma zdalna uczestnictwa. Wybrane materiały opublikujemy w tomie “Cezary Wodziński. In memoriam 2”. Spotkania będą się odbywać w każdą ostatnią środę miesiąca o godzinie 18:00 w Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 97, przy ul. Czerniakowskiej 178 a.
Pierwsze spotkanie pod tytułem “Ateny i Jerozolima”, z udziałem Pana Profesora Pawła Śpiewaka, odbędzie się 28 października o godzinie 18:00.
Informujemy, że liczba uczestników biorących udział w spotkaniu jest ograniczona do 21 osób. Prosimy o wcześniejszą rezerwację miejsca pod adresem: valeri.szydlowska@ifispan.edu.pl .

ul. Czerniakowska 178a
e-mail: wyp97@biblioteka.waw.pl