października

tel.: 22 863 89 61-62 wew. 101
e-mail: cz6@bpwlochy.waw.pl

• dzieci
W sobotę 28 października 2023 o godz. 12.00 w Czytelni i Wypożyczalni Naukowej nr VI odbędą się ostatnie warsztaty z cyklu “BIBLIOTEKA ZMYSŁÓW”: WZROK.

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Obowiązują zapisy – aktywny link

Warsztaty dla dzieci w wieku od 3 do 8 lat oraz ich opiekunów poprowadzi Sebastian Grzywacz – społecznik, współzałożyciel fundacji Między Słowami, przewodnik po Niewidzialnej Wystawie w Warszawie, od wielu lat aktywnie edukujący dzieci oraz młodzież, przybliży życie osób z niepełnosprawnościami i pomoże zrozumieć, jak ważną rolę pełni zmysł wzroku.

Na warsztatach będzie możliwość skorzystania z sensorycznych materiałów dydaktycznych, zabawek, przyrządów stymulujących zmysły metodą Montessori.

Projekt “Biblioteka Zmysłów” jest realizowany w ramach Funduszu Edukacji Kulturalnej 2023 finansowanego przez m.st. Warszawa.
Tematem odbywających się w ramach projektu pięciu warsztatów są zmysły, wiedza o ich odczuwaniu oraz techniki stymulacji.
Projekt adresowany jest do opiekunów oraz dzieci w wieku od 3 do 8 lat.

ul. Ks. J. Chrościckiego 2
02 – 421 Warszawa