maja

Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr 13 – “Biblioteczna strefa gier”

ul. Staszica 5a
e-mail: bd13@bpwola.waw.pl

• dzieci

Biblioteczna Strefa Gier, czyli Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr 13 zaprasza na planszówki.

24 maja zagramy w grę “Cluedo”.

“Mówicie, że został zamordowany?”
“Nie ulega wątpliwości”
“Tylko przez kogo, gdzie i jak?”

Na te pytania będziesz musiał odpowiedzieć jako pierwszy. Użyj swych zdolności detektywistycznych i dedukcyjnych, by pójść śladami zbrodni i odkryć wszystkie poszlaki. Przejdź się po pokojach i wypytaj swoich współzawodników. Odpowiedzi ukrywają się w kopercie i są za każdym razem inne.

Gry planszowe to fantastyczna zabawa i świetny trening dla umysłu, a przede wszystkim spotkanie z drugim człowiekiem, czyli wspólne przeżywanie emocji i spędzanie czasu w dobrym towarzystwie.

Na rozgrywki planszówek zapraszamy grupy przyjaciół, całe rodziny i pojedyncze osoby, które chciałyby pograć z nowymi znajomymi w popularne gry lub przetestować nasze najnowsze tytuły.

Zajęcia skierowane są do dzieci i młodzieży w wieku od 8 lat.

Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr 13 – “Biblioteczna strefa gier”

ul. Staszica 5a
e-mail: bd13@bpwola.waw.pl