października

tel.: 22 619 32 96 wew. 37
e-mail: bdz50@bppn.waw.pl

• dzieci

Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr 50, mieszcząca się przy ul. Skoczylasa 9,  zaprasza na rodzinne warsztaty literacko-plastyczne “PRZEJŚCIA NIE MA” .

Zapraszamy  dzieci w wieku 3-10 lat z rodzicami na spotkanie z  MYSZKĄ NORKĄ.

Opis wydarzenia

Co się stanie gdy w książce dla dzieci wybuchnie wielki bunt, ponieważ jeden z bohaterów będzie próbował wprowadzić swoje zasady? Przekonajcie się – będzie się działo! Zapraszamy na spotkanie o władzy, wielkich ambicjach i nieposłuszeństwie!

Zapraszamy na spotkanie z książką “Przejścia nie ma”, tekst: Isabel Minhós Martins, ilustracje: Bernardo P. Carvalho.

Książka została nagrodzona za ilustracje Prémio Nacional de Banda Desenhada 2015 i zdobyła Deutscher Jugendliteraturpreis 2017.

Warsztaty “Czytamy z Myszką Norką” to spotkanie literatury i teatru. Proponowane działania angażują dzieci i dorosłych do działań plastycznych, teatralnych, taneczno-ruchowych, performatywnych. Dzięki połączeniu pracy z książką i aktywności twórczej bezpośrednio odwołującej się do niej, uczestniczki i uczestnicy będą mieli możliwość poznania nowej formy kontaktu z literaturą.

Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży Nr 50

ul. W. Skoczylasa 9