marca

ul. J. Słowackiego 19a
tel.: 22 833-21-83
e-mail: wyp16@bpzoliborz.pl

Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży nr 16 ul. Słowackiego 19a zaprasza wszystkich chętnych czytelników Biblioteki, i nie tylko, na spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki i Filmu (DKKiF).

DKKiF to grupa ludzi, pasjonatów literatury i filmu, którzy kochają rozmawiać na temat przeczytanych książek lub oglądanych filmów. Zaletą uczestnictwa w spotkaniach jest możliwość poznania ogromnej liczby najnowszych pozycji książkowych, ich odpowiednia selekcja, a także zwrócenie uwagi na szczególnie ciekawe ekranizacje dzieł literackich. Jednak największą zaletą jest poznanie innych Klubowiczów, z którymi przy filiżance kawy można dyskutować godzinami. Zachęcamy wszystkich moli książkowych i kinomaniaków do odkrywania nowych, zaskakujących dzieł współczesnej kultury. Z dużą dawką humoru i na luzie spotykać będziemy się w przyjaznej przestrzeni żoliborskiej Biblioteki.

W marcu spotykamy się na dyskusję o Imperium słońca (James Ballard) i filmowej ekranizacji tego opowiadania Stephena Spielberga z 1987 roku. Klasyczne dzieło literackie i legendarny film wojenny.

Zapraszamy do udziału w dyskusji.

Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży nr 16

ul. J. Słowackiego 19a