lutego

Biblioteka “Przy Zawiszy” (W76)

Al. Jerozolimskie 121/123
e-mail: przyzawiszy@bpochota.waw.pl

Spotkania Dyskusyjnego Klubu Książki odbywają się raz w miesiącu, na każdym omawiamy jeden tytuł – wybrany wcześniej przez klubowiczów. Wskazana powieść stanowi początek naszej dyskusji, gdzie dzielimy się swoimi spostrzeżeniami i gustami literackimi, bowiem każde kolejne spotkanie przeradza się w dyskurs o życiu i o nas samych. Do DKK można dołączyć w każdej chwili, bo rozmowa stanowi przedłużenie przyjemności lektury!

Dyskusje o książkach wcale nie muszą być nudne, mogą toczyć się w miłej atmosferze popołudniową porą przy ciastku, herbacie i kawie. Nie trzeba być krytykiem, by czerpać przyjemność z dyskutowania o wspólnie przeczytanych książkach – nie oceniamy gustów czytelniczych i szanujemy zdanie innych. Udział w klubie to nie tylko aktywizacja intelektualna, ale także przyjemnie, a zarazem pożytecznie spędzony czas.

Więcej informacji pod adresem: dkk@bpochota.waw.pl.

Na najbliższe spotkanie członkowie wybrali książkę: “Pamiątki Soplicy” Henryka Rzewuskiego.

Biblioteka “Przy Zawiszy” (W76)

Al. Jerozolimskie 121/123
e-mail: przyzawiszy@bpochota.waw.pl