czerwca

ul. Tyniecka 40a
e-mail: mbddim@bpmokotow.waw.pl

• dzieci

Dzień Dziecka na Tynieckiej.

Plenerowe przedstawienie Wędrownego Teatru Lalek, stanowisko warsztatowe “Poławiacze słów” i komponowanie domków do zabawy . To atrakcje, przewidziane w Dniu Dziecka na Mokotowie.
Zapraszamy na Tyniecką do bibliotecznego ogrodu 1 czerwca od 11:00 do 15:00.

Program:
godzina 11:00 “FINTIKLUSZKI – folkowe okruszki”, spektakl w wykonaniu Wędrownego Teatru Lalek “Małe Mi”.
FINTIKLUSZKI, to w języku mieszkańców krainy Dawno Dawno Temu, po prostu drobiazgi. Zabawne, błyskotliwe, wzruszające, zapomniane przypowiastki, obyczaje, wspomnienia, wierszyki i przyśpiewki, zebrane w Wędrownym Kramie z Opowieściami. Wskrzeszają świat Wielkoludów, Domowych Skrzatów, zdradzają tajemnice powstania Skowronka… Wstęp wolny, spektakl dla dzieci od lat 3 do 103.
od godziny 12:00 POŁAWIACZE SŁÓW – plenerowe stanowisko warsztatowe dla dzieci, na którym będzie można wyłowić list w butelce, stworzyć wiadomość z bezludnej wyspy, odkryć znaczenie słów zamoczonych w wodzie. Wstęp wolny.
godzina 13:00 MOJE PIĘKNE WNĘTRZE – warsztaty komponowania domków do zabawy.
Moje piękne wnętrze, to unikalne warsztaty komponowania domków do zabawy, które wprowadzają dzieci w świat skomplikowanych zależności plastycznych i przestrzennych.
Wstęp wolny, liczba miejsc ograniczona, zapisy on-line przez stronę www.mbddim.pl
w godzinach 11:00-15:00 STREFA CZYTANIA – czytamy książki pod gołym niebem, na hamakach, leżakach i trawie!

Uwaga! W przypadku załamania pogody działania realizujemy wewnątrz biblioteki.

MBdDiM Dzień Dziecka

Multimedialna Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży Nr XXXI