08
marca
2023

Godzina rozpoczęcia :
19:00

Godzina zakończenia:
20:00

Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży Nr 55

ul. Gawędziarzy 8
04-401 Warszawa
tel.: 22 255 39 99
e-mail: wypozyczalnia55@bprembertow.waw.pl

Dla kogo ?

  • młodzież
  • dorośli
  • seniorzy

„Kobieta do zjedzenia” to koncert, spektakl i zabawny gastro-recital. Z okazji Dnia Kobiet zapraszamy na muzyczny wieczór w rembertowskiej bibliotece. Wydarzenie odbędzie się 8 marca, o godzinie 19:00 w sali widowiskowej przy ulicy Gawędziarzy 8. Wstęp wolny.

Magdalena Smalara w recitalu ,,Kobieta do zjedzenia” opowie o jednej z największych namiętności świata, czyli o jedzeniu. Będzie można usłyszeć zarówno piosenki napisane specjalnie do spektaklu, jak i szlagiery w nowych aranżacjach. Będzie zabawnie i lirycznie. Będzie o smakach, o apetytach, o filozofii jedzenia, o proteinach, białkach, skrobiach i o dietach. Napisany przy współpracy z kompozytorką Urszulą Borkowską stand-up z piosenkami to spektakl, w którym wszystko kręci się wokół jedzenia i wokół nieszczególnie akceptowanych w dzisiejszym świecie jego konsekwencji.

Magdalena Smalara, aktorka, która bywa wokalistką, reżyserką i autorką tekstów. Na co dzień występuje na deskach Teatru Dramatycznego, wcześniej w Teatrze Polskim w Warszawie. Jako wykładowczyni współpracuje z Uniwersytetem Muzycznym im. F. Chopina, dzieląc się doświadczeniami z przyszłymi aktorami scen operowych i musicalowych. Od 2009 roku współpracuje z Fundacją Okularnicy, prowadząc warsztaty i koncerty kolejnych edycji festiwalu. Wystąpiła w kilkudziesięciu spektaklach teatralnych, zagrała w wielu filmach i serialach i wciąż ma apetyt na jakąś większą rolę.

Wydarzenie realizowane w ramach Budżetu Obywatelskiego.

Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży Nr 55

ul. Gawędziarzy 8
04-401 Warszawa
tel.: 22 255 39 99
e-mail: wypozyczalnia55@bprembertow.waw.pl