maja

tel.: /22/ 277 61 00
e-mail: biblioteka@bppragapd.pl

• dzieci

X jubileuszowa edycja festiwalu czytelniczego PRAGnienie czytaniA!

W sobotę, 11 maja 2019 r., Biblioteka Publiczna im. Zygmunta Jana Rumla w Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy, organizuje coroczny festiwal czytelniczy PRAGnienie czytaniA. W 2019 roku będzie to już X, jubileuszowa  edycja festiwalu, która przebiegnie pod hasłem “Czytamy ze smakiem”. Będzie to zachęta do poszukiwania związków literatury z różnymi aspektami sztuki kulinarnej. W godz. 12:00-19:00 w mieszczącym się na Gocławiu Parku nad Balatonem, będą miały miejsce występy przedstawicieli placówek oświatowych z terenu Dzielnicy Praga-Południe, instytucji kultury, konkursy, animacje, spotkania autorskie i pokazy kulinarne. Jak co roku, Patronat Honorowy nad wydarzeniem objął Burmistrz Dzielnicy Praga-Południe, Pan Tomasz Kucharski.

ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 24
tel.: /22/ 277 61 00