listopada

Oddział “Czechowice” – Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży nr 116, Biblioteka dla Dzieci nr 64

ul. Plutonu AK “Torpedy” 47
e-mail: bd64@bpursus.waw.pl; bdm116@bpursus.waw.pl

Spotkanie w ramach Festiwalu Poezji Słowiańskiej

Redakcja “Poezji dzisiaj” jest organizatorem Festiwalu Poezji Słowiańskiej, którego celem, już tradycyjnie, jest prezentacja kulturowej atrakcyjności każdego z państw słowiańskich, a przede wszystkim promocja poezji.
W imprezie weźmie udział ok. 30 twórców zagranicznych w tym ze Słowacji, Białorusi, Rosji, Ukrainy, Niemiec, Irlandii, Włoch, Szwecji etc. oraz poeci krajowi. W Domu Polonii, w Domu Literatury, a także w Centrach Kultury, instytutach, bibliotekach, muzeach i liceach odbędą się spotkania i koncerty poetycko-muzyczne.

Gośćmi tego wieczoru będą:
Aleksander Nawrocki – polski poeta, prozaik i eseista, krytyk, wydawca, tłumacz. Właściciel wydawnictwa książkowego IBiS, wydawca i redaktor naczelny miesięcznika “Poezja Dzisiaj”.
Aleksandra Smerechańska – wokalistka i laureatka programu muzycznego “Voice of Poland”.

Serdecznie zapraszamy.

ul. Plutonu AK “Torpedy” 47