czerwca

ul. Tyniecka 40a
e-mail: mbddim@bpmokotow.waw.pl

• dzieci

FINTIKLUSZKI, to w języku mieszkańców krainy Dawno Dawno Temu, po prostu drobiazgi. Zabawne, błyskotliwe, wzruszające, zapomniane przypowiastki, obyczaje, wspomnienia, wierszyki i przyśpiewki, zebrane w Wędrownym Kramie z Opowieściami. Wskrzeszają świat Wielkoludów, Domowych Skrzatów, zdradzają tajemnice powstania Skowronka…

Zapraszamy na spektakl w wykonaniu Wędrownego Teatru Lalek “Małe Mi” do ogródka Multimedialnej Biblioteki – 1 czerwca, godzina 11:00.
Spektakl dla dzieci od lat 3 do 103.

Wstęp wolny!
Miejsce: ogródek Multimedialnej Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży nr XXXI. Uwaga! W przypadku załamania pogody spektakl odbędzie się w bibliotece.

Wędrowny Teatr Lalek “Małe Mi”, to wierny tradycji wędrownych opowiadaczy Autorski Teatr Lalek.
Teatr Sławy Tarkowskiej, absolwentki Wydziału Sztuki Lalkarskiej Akademii Teatralnej, dyplomowanej bajkoterapeutki. Profesjonalny, uważny i otwarty na potrzeby młodych widzów oraz ich opiekunów, bawi i uczy. W spektaklach prezentuje różne formy animacji, żywego planu oraz piękną, bogatą scenografię. Wykorzystuje sztukę opowiadania, ruch sceniczny i muzykę graną oraz śpiewaną na żywo.

MBdDiM XXXI Fintikluszki

Multimedialna Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży Nr XXXI