maja

Biblioteka Główna (Wypożyczalnia 52)

ul. Kolegiacka 3
e-mail: wilanow@bibliotekawilanowska.pl

• dzieci

Kto: Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Wilanów

Co: Spotkanie z dr hab. Tomaszem Sulejem autorem książki „Gdy na ziemi żyły dinozaury”

Kiedy: sobota 29 maja, godzina 11:00

Gdzie: Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Wilanów, ul. Kolegiacka 3

Koszt: bezpłatne

Ilość miejsc: obowiązują zapisy

Wyobrażaliście sobie kiedyś świat, w którym żyły dinozaury? Wiecie, jaki panował wówczas klimat? Jakie zwierzęta chodziły po Ziemi? Jeśli tak, to nasze spotkanie jest zdecydowanie dla Was!

Nie pytamy, czy lubicie dinozaury, bo któż ich nie lubi? Fascynują, ciekawią i każdy z nas poświęcał im kiedyś długie godziny. Niektórzy zajęli się dinozaurami zawodowo, jak nasz gość – dr hab. Tomasz Sulej. Dzięki niemu dowiecie się znacznie więcej o tych niezwykłych stworzeniach. Poznacie kulisy pracy paleontologa, czyli kogoś, kto zajmuje się dinozaurami i innymi organizmami, które żyły kiedyś na naszej planecie. A może poznacie również dinozaura, o którego istnieniu jeszcze nie wiedzieliście.

Co więcej będziecie mogli posłuchać wspaniałych ciekawostek oraz dowiedzieć się, co kryje się w książce „Gdy na ziemi żyły dinozaury”, której autorem jest właśnie pan Tomasz. Zarezerwujcie więc czas w sobotni ranek i spotkajmy się w Bibliotece przy ul. Kolegiackiej 3.

P.S. Nie zapomnijcie zabrać ze sobą maseczek, szczególnie tych w dinozaury :).

Biblioteka Główna (Wypożyczalnia 52)

ul. Kolegiacka 3
e-mail: wilanow@bibliotekawilanowska.pl