października

Biblioteka “Przystanek Książka” (W93, BD41)

ul. Grójecka 42
e-mail: przystanek@bpochota.waw.pl

• dzieci

Zapraszamy chętnych do wzięcia udziału w III Turnieju Gier Planszowych. Rywalizacja o nagrodę wygląda następująco: zagraj i wygraj w grze eliminacyjnej a następnie przejdź do finału. Wygraj w grze finałowej i zdobądź grę planszową.

Gry eliminacyjne:
Duszki – wykazując się refleksem i szybkością zdobądź najwięcej kart. (8+)
Baobab – pozbądź się jako pierwszy swojej puli kart odkładając je w odpowiedni sposób. (6+)
Pędzące jeże – zdobądź jak najwięcej punktów. (6+)
Nogi za pas – Nie zawsze wygrywa ten kto pierwszy dojdzie do celu, zdobądź jak najwięcej punktów. (8+)

Każdy zwycięzca spośród 4 gier eliminacyjnych, bierze udział w grze “4 małe ule”. Pierwszy z graczy, który zdobędzie cały słoik miodu wygrywa grę oraz otrzymuje nagrodę.

W nawiasach oznaczono odpowiedni wiek graczy do danej gry. Jeśli młodszy gracz zna zasady nic nie stoi na przeszkodzie, aby wziąć udział w grze.

Biblioteka “Przystanek Książka” (W93, BD41)

ul. Grójecka 42
e-mail: przystanek@bpochota.waw.pl