września

Co: III Wilanowskie Dyktando

Kiedy: niedziela 12 września, godzina 12:00

Gdzie: sala widowiskowa Urzędu Dzielnicy Wilanów, ul. Franciszka Klimczaka 2

Pisanie to dla Ciebie pestka? Reguły ortografii i interpunkcji nie sprawiają Ci żadnych trudności? Lubisz wyzwania i chciałbyś sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności? Jeśli odpowiedziałeś na choćby jedno z tych pytań twierdząco, nasze dyktando jest właśnie dla Ciebie

W niedzielę 12 września o godzinie 12:00 zapraszamy do sali Urzędu Dzielnicy Wilanów na III Wilanowskie Dyktando przygotowane przez dr Barbarę Pędzich z Fundacji Języka Polskiego. W ortograficzne szranki mogą stanąć wszyscy Czytelnicy Biblioteki Publicznej w Dzielnicy Wilanów oraz mieszkańcy Dzielnicy Wilanów, którzy ukończyli 16 rok życia. Wypełnioną kartę zgłoszeniową należy złożyć w jednej z placówek Biblioteki najpóźniej do 11 września 2021 roku.

Wyłonienie zwycięzców i rozdanie nagród odbędzie się tego samego dnia.

Karta zgłoszeniowa

Regulamin III Wilanowskiego Dyktanda