kwietnia

ul. J. Słowackiego 19a
tel.: 22 833-21-83
e-mail: wyp16@bpzoliborz.pl

Kumba Mela to hinduskie święto, podczas którego zbierają się pielgrzymi oraz święci, mistrzowie duchowi i jogini.

W kulturowej mozaice orientalnego świata odnajdziemy wiele zwyczajów, które nas zaskoczą, zainspirują lub zainteresują. By poznać ten wspaniały świat trzeba oddać się w ręce naprawdę dobrego przewodnika.
Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie autorskie z Ryszardem Czajkowskim, geofizykiem, dziennikarzem, operatorem filmowym, podróżnikiem i członkiem The Explorers Club.

Nasz gość opowie o swoim pobycie w Indiach oraz zaprezentuje zdjęcia i filmy ze swoich licznych podróży.

Autor jest twórcą ponad 300 programów realizowanych dla Telewizji Polskiej, przemierzył świat wzdłuż i wszerz, a dzika azjatycka przyroda i niezwykła orientalna kultura nie mają przed nim żadnych zagadek.

Jako jeden z czołowych polskich podróżników jest bezdyskusyjnym autorytetem w dopiero rozwijającym się świecie globtroterów. Wstęp wolny!

Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży nr 16

ul. J. Słowackiego 19a