listopada

Biblioteka “Przy Baleya” (W99, BD48)

ul. S. Baleya 9
e-mail: przybaleya@bpochota.waw.pl

Zapraszamy na spotkanie “Jak czuć się lepiej każdego dnia” z Kavi Kozłowską, autorką książki “Autopilot szczęścia”. Spotkanie odbędzie się 17 listopada (czwartek) 2022 r. o godz. 17:30 w Bibliotece “Przy Baleya”, ul Baleya 9.

Kavi Kozłowska badaczka szczęścia, autorka książek, trenerka skutecznych zmian, praktyk i mentorka świadomego optymizmu. Z powodzeniem przeprowadza swoich słuchaczy, czytelników i klientów od negatywizmu i niekorzystnych nawyków mentalnych poprzez świadomy, proaktywny i optymistyczny styl życia do względnie trwałego poczucia szczęścia.

Jak czuć się lepiej każdego dnia…
Poznamy proste sposoby na siebie, by każdy dzień witać w dobrym nastroju oraz radzić sobie świetnie w niestabilnym świecie dynamicznych zmian. Porozmawiamy również o witalności, pasji, umiejętności zachowania wysokiej energii oraz o szczęściu i ścieżkach jego osiągania. Chociaż powszechnie wiadomo, że każdy z nas jest najlepszym ekspertem od swojego życia, z pewnością warto sięgać po inspirację w tych tematach.

Biblioteka “Przy Baleya” (W99, BD48)

ul. S. Baleya 9
e-mail: przybaleya@bpochota.waw.pl