marca

Biblioteka Publiczna im. Jana Pawła II w Dzielnicy Rembertów m.st. Warszawy

ul. Gawędziarzy 8
e-mail: biblioteka@bprembertow.waw.pl

Wszystkich zainteresowanych pogłębieniem wiedzy o tym jak: radzić sobie ze stresem i emocjami w aktualnej rzeczywistości, wspierać innych, szczególnie osoby, które czują bardzo silny lęk, rozmawiać z dziećmi o wojnie, oraz  dbać o swoje zdrowie i energię do codziennego funkcjonowania, zapraszamy do biblioteki przy ul. Gawędziarzy, w piątek 18 marca na godzinę 18.00.

Na te i wiele innych pytań odpowie Maria Rotkiel – psycholog, terapeutka, certyfikowana terapeutka poznawczo – behawioralna European Association for Cognitive and BehaviouralTherapies, certyfikowana terapeutka Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej, dydaktyk, doradca zawodowy i osobisty, publicystka. Od ponad 20 lat prowadzi praktykę psychologiczną, terapeutyczną i trenerską, a także warsztaty i wykłady z zakresu rozwoju zawodowego i osobistego, treningi kompetencji wychowawczych dla rodziców i pedagogów, szkolenia z zakresu mediacji i negocjacji oraz komunikacji, szkolenia z zakresu zarządzania stresem oraz profilaktyki wypalenia zawodowego, treningi rozwoju kompetencji zawodowych. Jest autorką poradników psychologicznych i ekspertem w mediach oraz kampaniach społecznych. Gorąco zachęcamy do wzięcia czynnego udziału w spotkaniu!

Wstęp wolny.

Wydarzenie realizowane w ramach Budżetu Obywatelskiego.

Biblioteka Publiczna im. Jana Pawła II w Dzielnicy Rembertów m.st. Warszawy

ul. Gawędziarzy 8