09
kwietnia
2021

Godzina rozpoczęcia :
17:00

Godzina zakończenia:
19:00

Biblioteka Publiczna im. Zygmunta Jana Rumla w Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy

ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 24
03-982 Warszawa
tel.: /22/ 277 61 00
e-mail: biblioteka@bppragapd.pl

Dla kogo ?

  • młodzież
  • dorośli
  • seniorzy
Pandemia bez wątpienia odmieniła życie każdego z nas. Na co dzień mierzymy się z niepokojem o nasze i naszych bliskich zdrowie czy pracę. Jak w tym trudnym czasie możemy zadbać o swój dobrostan psychiczny? Jak walczyć z tworzeniem negatywnych scenariuszy i radzić sobie ze stresem? Czy od początku pandemii więcej osób korzysta z pomocy psychologicznej?
Na te i inne pytania odpowie psycholożka i psychoterapeutka Adriana Klos podczas wyjątkowego spotkania online otwierającego cykl “Otwarta głowa”. Serdecznie zapraszamy do udziału!
 
KIEDY? 
9 kwietnia 2021 r. o godzinie 17.00
GDZIE? 
Na Facebooku Biblioteki Publicznej na Pradze-Południe

https://www.facebook.com/Biblioteka.Praga.Poludnie
 
Adriana Klos – psycholożka i psychoterapeutka. Studiowała na
Uniwersytecie Warszawskim, w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej oraz w Ośrodku INTRA, rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Prowadzi ośrodek „Strefa Zmiany” w Warszawie. Pomaga ludziom zmagającym się z lękami, stresem, trudnościami w związku i innych relacjach oraz w kryzysach życiowych. Publikuje w mediach, m.in. w magazynie „Charaktery”. Prowadzi warsztaty rozwojowe, głównie z zakresu asertywności. Jest autorką książek „Asertywność – klucz do dobrych relacji i poczucia własnej wartości” oraz „Rozwód, szansa na lepsze życie”. Warto zaznaczyć, że wkrótce ukaże się jej kolejna publikacja, tym razem o mechanizmach obronnych. Prywatnie jest mamą nastolatka, uwielbia kino, literaturę, sztukę i fotografię uliczną.

https://www.facebook.com/Psychologia.i.Psychoterapia/

https://www.instagram.com/adriana.klos/
https://www.tiktok.com/@adrianaterapeutka?

Spotkanie poprowadzi Marcin Kozłowski, dziennikarz portalu Gazeta.pl. Publikował m.in. w “Przekroju”, “Charakterach” i dzienniku “Metro”. W przeszłości zawodowo związany również z radiem i telewizją.

https://www.facebook.com/MarcinKozlowskiDziennikarz
 

Biblioteka Publiczna im. Zygmunta Jana Rumla w Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy

ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 24
03-982 Warszawa
tel.: /22/ 277 61 00
e-mail: biblioteka@bppragapd.pl