września

ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 24
tel.: /22/ 277 61 00
e-mail: biblioteka@bppragapd.pl

Co powinno być sygnałem do zmiany branży? Jak znaleźć w sobie odwagę do podjęcia decyzji o zmianie? Jak z sukcesem szukać pracy w nowej branży?
Na te i inne pytania odpowie Izabela Wojtachnik, coach i trener zmiany, podczas spotkania “Jak się przebranżowić, czyli zmiana zawodu o 180 stopni” w ramach cyklu “Otwarta głowa”.

KIEDY?
22 września 2021 r. o godzinie 17.00

GDZIE?

Wydarzenie bezpłatne!

Izabela Wojtachnik – coach i trener zmiany. Specjalizuje się w coachingu odwagi i spełnienia zawodowego. Autorka kursów online, programów mentoringowych oraz Akademii Satysfakcji Zawodowej i Pewności Siebie.
Spotkanie poprowadzi Marcin Kozłowski, dziennikarz portalu Gazeta.pl. Publikował m.in. w “Przekroju”, “Charakterach” i dzienniku “Metro”. W przeszłości zawodowo związany również z radiem i telewizją.

ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 24
tel.: /22/ 277 61 00
e-mail: biblioteka@bppragapd.pl

Biblioteka Publiczna im. Zygmunta Jana Rumla w Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy, ul. Meissnera 5