października

Czytelnia Naukowa Nr XX

ul. V. Van Gogha 1
e-mail: czytn20@bibliotekabialoleka.pl

Serdecznie zapraszamy na spotkanie autorskie z Ewą Winnicką i Magdaleną Grzebałkowską, autorkami książki „Jak się starzeć bez godności”. Odbędzie się ono 2 października (poniedziałek) o godz. 18:00, w Czytelni Naukowej Nr XX (ul. Van Gogha 1).  Na spotkanie jest wstęp wolny, ale obowiązują zapisy pod numerem telefonu: 22 614 64 35.

Od wydawcy:

„Jak się starzeć bez godności” to najzabawniejsza książka roku o starzeniu się bez liftingu, joggingu i tabu! Długo wydawało się im, że wciąż się świetnie zapowiadają, a prawdziwe życie jeszcze jest przed nimi. Sukcesy, super szczęście, te rzeczy. Teraz okazuje się, że zanim rozwinęły skrzydła, czas je zwinąć. Jak z tym żyć? Jak się starzeć? Z godnością, czy może jednak bez? Odpowiedzi na tak poważne pytania, że można osiwieć, szukają w swoim antyporadniku dwie doskonałe i wielce przy tym dowcipne reporterki – Magdalena Grzebałkowska i Ewa Winnicka, twórczynie podcastu „Jak się starzec bez godności”.

Czytelnia Naukowa Nr XX

ul. V. Van Gogha 1