kwietnia

Wypożyczalnia dla Dorosłych, Młodzieży i Dzieci Nr 137 “Miasteczko Wilanów”

al. Rzeczypospolitej 14
e-mail: mw@bibliotekawilanowska.pl

Kto: Wilanowska Biblioteka Publiczna, Fundacja I pójdziesz dalej
Co: „Jak wspierać młodzież w kryzysie?” Spotkanie dla rodziców. Wydarzenie towarzyszące wystawie „Oderwij się!”
Kiedy: czwartek, 11 kwietnia, godz. 17:30
Gdzie: filia Biblioteki, al. Rzeczypospolitej 14

Wiek nastoletni nie jest łatwy. Kształtowanie się charakteru, dużo zmian, poszukiwanie akceptacji środowiska, różne problemy. Ważne jest, by w tym czasie wspierać nastolatków i być dla nich oparciem. Uczyć ich mądrego podchodzenia do wielu spraw. Jak to zrobić? Odpowiedź na to pytanie, drodzy Rodzice, znajdziecie podczas spotkania w filii Biblioteki w Miasteczku Wilanów. Naszymi przewodniczkami po temacie będą  Teresa Brodniewicz – prezeska Fundacji I pójdziesz dalej oraz psychoterapeutka Dorota Szymańska.

Wydarzenie jest zorganizowane jako uzupełnienie wystawy „Oderwij się!”, z którą można zapoznać się w siedzibie placówki.

zielone tło, grafika dwójki rozmawiających ludzi, logotypy, informacja o wydarzeniu

Wypożyczalnia dla Dorosłych, Młodzieży i Dzieci Nr 137 “Miasteczko Wilanów”

al. Rzeczypospolitej 14
e-mail: mw@bibliotekawilanowska.pl