04
września
2021

Godzina rozpoczęcia :
17:00

Godzina zakończenia:
18:30

Biblioteka Publiczna im. Jana Pawła II w Dzielnicy Rembertów m.st. Warszawy

ul. Gawędziarzy 8
04-401 Warszawa
tel.: 22 255 39 98
e-mail: biblioteka@bprembertow.waw.pl

Dla kogo ?

  • młodzież
  • dorośli

To będzie niezapomniane wydarzenie dla miłośników dobrej literatury! Na chwilę przed premierą swojej najnowszej książki “Święto ognia” Jakub Małecki spotka się z czytelnikami w bibliotece przy ul. Gawędziarzy 8.

Podczas spotkania z autorem, które odbędzie się już 4 września o godzinie 17:00, porozmawiamy o byciu twardzielem i pieczeniu ciasta, o miłości i wojnie. Spytamy czy będąc młodym i atrakcyjnym mężczyzną można mieć duszę starej kobiety…

Jakub Małecki (ur. 1982 w Kole) – pisarz, autor dziewięciu książek, m.in. bestsellerowego “Dygotu”, “Rdzy” oraz “Śladów”, nominowanych do Nagrody Literackiej NIKE. Laureat Złotego Wyróżnienia Nagrody im. Jerzego Żuławskiego, nagrody Śląkfa oraz nagrody Książka Miesiąca “Magazynu Literackiego KSIĄŻKI”, nominowany również do Nagrody Literackiej Europy Środkowej “Angelus”, nagrody im. Stanisława Barańczaka, oraz dwukrotnie do Nagrody im. Janusza A. Zajdla. Publikował w “Przekroju”, “Newsweeku”, “Polityce”, “Angorze”, “Miesięczniku ZNAK”, “Nowej Fantastyce” i “Tygodniku Powszechnym”.

Podczas wydarzenia obowiązują obostrzenia sanitarne wynikające z przepisów prawa.

Osoby ze szczególnymi potrzebami, proszone są o zgłoszenie chęci udziału w wydarzeniu oraz przekazanie listy udogodnień, umożliwiających uzyskanie przez nie dostępności do wydarzenia, na minimum 7 dni przed rozpoczęciem wydarzenia, na adres mailowy: wypozyczalnia55@bprembertow.waw.pl, a także bezpośrednio w siedzibie organizatora (ul. Gawędziarzy) w godzinach otwarcia placówki lub pod numerem telefonu 22 255 39 99.

Biblioteka Publiczna im. Jana Pawła II w Dzielnicy Rembertów m.st. Warszawy

ul. Gawędziarzy 8
04-401 Warszawa
tel.: 22 255 39 98
e-mail: biblioteka@bprembertow.waw.pl