maja

ul. Tyniecka 40a
e-mail: mbddim@bpmokotow.waw.pl

• dzieci

Na górze tekst: „22 maja, kino NiezwykÅ‚e lato z Tess". W Å›rodku ramka, a w niej chÅ‚opiÄ™ca twarz. W tle na górze i po bokach motywy kwiatowe.Multimedialna Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr XXXI zaprasza 22 maja przed ekrany domowych monitorów na seans filmu “Niezwykłe lato z Tess” (kat. wiek. 9+). Aby odebrać darmowy kod do projekcji online i obejrzeć film wystarczy wysłać maila, podając w tytule wiadomości hasło: BUDŻET OBYWATELSKI. Zapisy pod adresem: mbddim@bpmokotow.waw.pl. Liczba linków do projekcji ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń!

O filmie:

Strach przed samotnością (jest najmłodszy w rodzinie) popycha głównego bohatera filmu do dosyć nietypowego treningu – treningu samotności. Misterny plan Sama (harmonogram samotnie spędzonych godzin) nie powiedzie się jednak i to z kilku powodów. Przede wszystkim spotka Tess, dosyć tajemniczą i jednocześnie porywającą rówieśniczkę. Po drugie, poznając Tess, zacznie inaczej spoglądać na swoją rodzinę. I jeszcze nowe zrozumienie samotności wejdzie bocznymi drzwiami, znienacka, ale na tyle skutecznie, że Sam, w imię nowego treningu, powiedzmy, niesamotności, zaryzykuje przyjaźń z Tess.

Reżyseria: Steven Wouterlood
Kraj i rok produkcji: Holandia 2019