grudnia

ul. Tyniecka 40a
e-mail: mbddim@bpmokotow.waw.pl

• dzieci

Zapraszamy na koncert pełen inspiracji.

Joanna Freszel z kompozytorem Cezarym Duchnowskim oraz akordeonistą Rafałem Łucem będzie śpiewać i improwizować. Muzycy będą tłumaczyć muzykę słowem, obrazem, dźwiękiem rozłożonym na jego składowe. Wszystko po to, aby dostarczyć widzom wiele inspiracji i przybliżyć współczesną muzykę klasyczną.
W programie pojawi się jedno prawykonanie światowe, trzy języki, czterech kompozytorów, oddech, interpretacja.

Joanna Freszel – absolwentka Wydziału Wokalnego Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie.
Cezary Duchnowski – polski kompozytor i pianista. Wykładowca Akademii Muzycznej we Wrocławiu.
Rafał Łuc – absolwent Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu i prestiżowej brytyjskiej Royal Academy of Music.

Czas trwania ok. 1h 35 min.

Wstęp wolny.

Projekt “Improwizacja – sposób nauczenia, zrozumienia” finansuje m.st. Warszawa.

Koncert-Improwizacja

Multimedialna Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży Nr XXXI