kwietnia

ul. Gawędziarzy 8
e-mail: biblioteka51@bprembertow.waw.pl

• dzieci

Zapowiada się prawdziwa muzyczna uczta dla dzieci i dorosłych.  Razem z Zespołem Szkół nr 74 w Warszawie zapraszamy na koncert muzyki instrumentalnej w wykonaniu uczniów Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I stopnia. Wydarzenie odbędzie się w sali widowiskowej biblioteki przy ul. Gawędziarzy 8, w czwartek 20 kwietnia o godz. 17:00.

Publiczność usłyszy największe dzieła muzyki instrumentalnej w wykonaniu rembertowskich, młodych talentów. Dla młodszej widowni koncert będzie też okazją do poznania instrumentów oraz bogatego świata dźwięków. Po koncercie odbędą się bezpłatne warsztaty dla dzieci w wieku 5-6 lat, które poprowadzą uczniowie szkoły.

Rodzice, którzy rozważają rozpoczęcie edukacji muzycznej dzieci, podczas wydarzenia będą mogli otrzymać informację na temat zasad rekrutacji do szkoły muzycznej.

Serdecznie zapraszamy.

Wstęp wolny.