marca

ul. Gawędziarzy 8
e-mail: biblioteka51@bprembertow.waw.pl

• dzieci

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci na przedstawienie pt. “Kopciuszek” w wykonaniu aktorów Teatru Wariacja. Spektakl odbędzie się w sali widowiskowej Biblioteki przy ul. Gawędziarzy 8 w poniedziałek 21 marca o godz. 17:00. Wstęp wolny.

W bajce występują lalki i ludzie, ale najważniejszym bohaterem jest muzyka. G. Rossini skomponował operę “Kopciuszek”, a aktorzy teatru przygotowali tę teatralną wariację, aby zachęcić dzieci do słuchania przepięknej klasycznej muzyki i śpiewu.

Samotna i zaniedbana dziewczynka przemienia się w piękną i szczęśliwą. Dużą rolę w przedstawieniu otrzymały siostry Kopciuszka. Są ładne, gdy się uśmiechają, a zobaczycie, co czyni z ich urodą złość i kłótnie.

Przedstawienie realizowane w ramach Budżetu Obywatelskiego.

This image requires alt text, but the alt text is currently blank. Either add alt text or mark the image as decorative.

Wypożyczalnia dla Dzieci i Młodzieży Nr 51

ul. Gawędziarzy 8