stycznia

ul. Tyniecka 40a
e-mail: mbddim@bpmokotow.waw.pl

• dzieci

“Biblioteka z ogrodem” zamiast betonu, otwarta w weekendy, rozkWita na Tynieckiej. Bezpłatne koncerty, filmy, nowości wydawnicze, warsztaty, kawa, hamaki i źródełko wśród kwiatów – to projekt wybrany głosami mieszkańców Mokotowa w Budżecie Obywatelskim 2021. Głosy oddane na projekt sprawiły, że przez cały rok Multimedialna Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr XXXI (ul. Tyniecka 40a) będzie czynna również w wybrane weekendy, a latem biblioteczny dziedziniec zazieleni się na stałe. II edycja to nowe pomysły na to, by tę wyjątkową bibliotekę publiczną mogło odwiedzać jeszcze więcej zadowolonych czytelników.

31 stycznia, o  godz. 12.00 – zapraszamy na KSIĘŻYCOWE OPOWIEŚCI Wędrownego Teatru Lalek „Małe Mi”.
Bezpłatna transmisja na żywo na kanale YouTube.

Każdy z nas jest Kosmicznym Podróżnikiem. Od najmłodszych lat otacza nas Kosmos naszego domu, podwórka, przedszkola, szkoły i jeszcze ten wysoko nad naszymi głowami to Przeogromny Wszechświat. W naszej codziennej Kosmicznej Podróży zadajemy sobie pytania: Czym jest mądrość, miłość, wolność, czy warto być dobrym, jak być szczęśliwym?

W spektaklu “KSIĘŻYC’owe OPOWIEŚCI” przedstawiamy pięć pięknych historii filozoficznych zaczerpniętych z różnych kultur. Jest tu bajka afrykańska, żydowska, dwie opowieści  z mitologii indiańskiej i historia z dalekiego Nepalu. Każda zilustrowana przepiękną scenografią i lalkami autorstwa Katarzyny Samosiej.

Szczegóły i zapisy na stronie www.mbddim.pl

KSIĘŻYCOWE OPOWIEŚCI Wędrowny Teatr Lalek „Małe Mi”

Multimedialna Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży Nr XXXI

ul. Tyniecka 40a