listopada

ul. L. Kondratowicza 23
e-mail: w98@multibiblioteka.waw.pl

• dzieci

Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy zaprasza na warsztaty podróżnicze pt. “Magiczne Maroko”.

Uczestnicy warsztatów dowiedzą się jak zapalić lampę Alladyna, czy marokańskie dywany latają oraz jak wygląda strój, dom i codzienne życie, mieszkających w Maroku dzieci. Poznają zapach tamtejszego domu i dźwięki tradycyjnych instrumentów. Razem z prowadzącym warsztaty wybiorą się na Saharę, do farbiarni skór i tkanin.  Na zakończenie zajęć będzie można wykonać pracę plastyczną przedstawiającą marokański garnek Tajine.

Spotkanie poprowadzi podróżnik z firmy POZNAJEMY ŚWIAT  –  osoba z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi.

Warsztaty realizowane są w ramach projektu “Alternatywa dla komputera czyli rodzinne warsztaty kreatywne z budżetu partycypacyjnego na rok 2019.

Zaproszenie na warsztaty pt. Magiczne Maroko

Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży Nr 98