22
listopada
2019

Godzina rozpoczęcia :
19:00

Godzina zakończenia:
20:00

Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży Nr 55

ul. Gawędziarzy 8
04-401 Warszawa
tel.: 22 255 39 99
e-mail: wypozyczalnia55@bprembertow.waw.pl

Dla kogo ?

  • młodzież
  • dorośli
  • seniorzy

Koncert grupy MALEO REGGAE ROCKERS, zamykający tegoroczną edycję współorganizowanego przez Samorząd Województwa Mazowieckiego cyklu “Jesienne piątki z muzyką”, odbędzie się w gmachu Biblioteki przy ul. Gawędziarzy 8 w piątek 22 listopada o godzinie 19:00.

Maleo Reggae Rockers, to jeden z najpopularniejszych i najbardziej aktywnych zespołów reggae w Polsce. Od 20 lat działa na rynku muzycznym. Nagrał 15 płyt w tym sześć studyjnych, trzy koncertowe i sześć z udziałem innych artystów. Był nominowany do Fryderyków za krążki “Rzeka Dzieciństwa” i “Wake Up”, oraz Superjedynki za “Addis Abeba”.

Liderem grupy jest Dariusz Malejonek, jeden z najbardziej rozpoznawalnych i wpływowych polskich muzyków, niezwykle barwna i pozytywna postać polskiej kultury, a także działacz społeczny, wolontariusz i ambasador licznych akcji, niosących pomoc potrzebującym. Przez ponad 30 lat koncertował i współpracował z licznymi artystami. Członek legendarnych zespołów Kultura, Izrael, Moskwa, Armia, Houk, 2Tm 2,3, Arka Noego. Urodzony buntownik o niepowtarzalnej charyzmie i zawsze na przekór systemowi. Od dziecka szukał wolności i znajdował ją w muzyce, poprzez różnogatunkowe brzmienia. Wielokrotnie doceniany za zasługi na rzecz rozwoju kultury i pielęgnowanie pamięci o najnowszej historii Polski.

Zespół regularnie koncertuje od początku swojego istnienia, mając na koncie już grubo ponad 1000 koncertów i występy na największych festiwalach w Polsce i na Świecie. Koncerty Maleo Reggae Rockers, to czas wyjątkowo gorący, wypełniony pozytywnymi emocjami oraz przesłaniem pokoju, wzajemnej miłości i szacunku.

Z okazji dwudziestolecia istnienia na rynku muzycznym , muzycy zagrają swoje największe przeboje w Bibliotece Publicznej w Rembertowie.

Wstęp wolny.

Maleo Reggae Rockers

Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży Nr 55

ul. Gawędziarzy 8
04-401 Warszawa
tel.: 22 255 39 99
e-mail: wypozyczalnia55@bprembertow.waw.pl