lutego

ul. Tyniecka 40a
e-mail: mbddim@bpmokotow.waw.pl

• dzieci

“Marona – psia opowieść” (kat. wiek. 7+).

13 lutego zapraszamy przed ekrany domowych monitorów na seans. Aby odebrać darmowy kod do projekcji online i obejrzeć film wystarczy wysłać do nas maila, podając w tytule wiadomości hasło: BUDŻET OBYWATELSKI.

Zapisy pod adresem: mbddim@bpmokotow.waw.pl. Liczba linków do projekcji ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń!

O filmie:

Film to niezwykła podróż przez życie widziana oczami psa. Marona jest pięknym kundelkiem, który nie ma szczęścia do właścicieli. Jest to zapierająca dech w piersiach, dynamiczna i wzruszająca historia opowiedziana z psiej perspektywy. Skłania widza do myślenia o tym, jacy jesteśmy wobec innych stworzeń. Premiera Niesamowitej podróży Marony miała miejsce na najważniejszym festiwalu animacji, francuskim Annecy. Film współfinansowany przez Program Kreatywna Europa.

Reżyseria: Anca Damian, Kraj i rok produkcji: Francja 2019, Czas trwania: 92 min, Kategoria wiekowa: 7+

Seans finansowany jest ze środków pochodzących z Budżetu Obywatelskiego 2021 w ramach projektu: “Biblioteka z ogrodem zamiast betonu, otwarta w weekendy, rozkWita na Tynieckiej – bezpłatne koncerty, filmy, nowości wydawnicze, warsztaty, kawa, hamaki i źródełko wśród kwiatów”.

Kino on-line

Multimedialna Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży Nr XXXI