grudnia

• dzieci

Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy serdecznie zaprasza na mikołajki w Bibliotece Online!

6 grudnia o godz. 10.00 nasza biblioteczna pacynka Lu opowie o tym, jak wygląda ten dzień w różnych krajach świata.

O godz. 12.00 odbędzie się spotkanie online z Beatą Podgórską – aktorką pacynkową i ilustratorką, która prowadziła w naszej Bibliotece Online cykl warsztatów “Jak zostać lalkowym czarodziejem”.

O godz. 14.00 w ramach kolejnej odsłony Czytankowa przeczytamy fragment książki z mikołajem w roli głównej.

O godz. 16.00 odbędą się mikołajkowe warsztaty plastyczne, podczas których powstaną ozdoby świąteczne. (obowiązują zapisy do 4 grudnia pod adresem w37@multibiblioteka.waw.pl – liczba miejsc ograniczona). Tutaj można znaleźć więcej inf. o warsztatach.

Poza tym o godz. 11.00 i 15.00 opublikujemy mikołajkowe łamigłówki.

plakat - mikolajki w Bibliotece online