17
czerwca
2019

Godzina rozpoczęcia :
17:00

Godzina zakończenia:
19:00

Wypożyczalnia dla Dzieci i Młodzieży Nr 51

ul. Gawędziarzy 8
04-401 Warszawa
tel.: 22 255 39 96
e-mail: biblioteka51@bprembertow.waw.pl

Dla kogo ?

  • młodzież

W czerwcu zapraszamy na kolejne spotkanie Młodzieżowego Dyskusyjnego Klubu Książki. W tym miesiącu zajmiemy się książką Marty Kisiel “Nomen Omen”.

Bohaterka  powieści, Salomea  to niezbyt urodziwa,  rudowłosa dwudziestopięciolatka. Zmęczona życiem u boku swojej specyficznej rodziny, postanawia wyprowadzić się do Wrocławia. Niestety, nie udaje jej się uciec przed bratem Niedasiem – ekscentrycznym studentem, fanem Warcrafta i miłośnikiem jedzenia. A to dopiero początek. Dom, do którego dziewczyna ma się wprowadzić wygląda mniej więcej jak rezydencja rodziny  Addamsów. Z lokatorami też nie jest lepiej.  Mieszkanki domu to trzy osiemdziesięcioletnie siostry, skrywające mroczny sekret, sięgający jeszcze czasów wojny. Jakie przygody czekają na Salomeę? Co wydarzyło się we Wrocławiu przed laty?
W książce „Nomen Omen” każdy znajdzie coś dla siebie: wątek kryminalny, miłosny, a także wiele elementów fantastyki.
Marta Kisiel posługuje się przystępnym językiem i oferuje swoim czytelnikom sporą dawkę humoru. Nie zapomina również o zachowaniu równowagi pomiędzy opisami a dialogami. Dzięki temu  powieść czyta się naprawdę lekko i przyjemnie.

Serdecznie zapraszamy

17 czerwca (poniedziałek) 2019 r.
godzina 17:00
ul. Gawędziarzy 8
Wstęp wolnyMÅ‚odzieżowy Dyskusyjny Klub Książki

Wypożyczalnia dla Dzieci i Młodzieży Nr 51

ul. Gawędziarzy 8
04-401 Warszawa
tel.: 22 255 39 96
e-mail: biblioteka51@bprembertow.waw.pl