października

ul. Gawędziarzy 8
e-mail: biblioteka51@bprembertow.waw.pl

• dzieci

Na początku było słowo, a ze słowa zrodziła się opowieść, która wybrzmi w bibliotece.  Spektakl opowieści dla dzieci „Młynek na dnie morza: baśnie skandynawskie” odbędzie się w sali widowiskowej rembertowskiej biblioteki przy ul. Gawędziarzy 8, w czwartek 26 października o godz. 10:00.

Sztuka Opowiadania to najbardziej pierwotna ze sztuk, ściśle związana z naszymi zmysłami i wyobraźnią. Tę wobraźnię rozbudzą Szymon Góralczyk  i Katarzyna Płocińska z Karawany Opowieści, którzy w rytm instrumentów zabiorą dzieci w niesamowitą podróż do świata baśni.

W północnych krainach czeka wiele przygód i ciekawych postaci. Można tu natknąć się na olbrzymów, trolle, zaczarowany młynek albo dzbanek, który wędrował po świecie. Zaraz jak to? Dzbanek?! Ano tak. A jak to z nim było, przekonać się będzie na spektaklu.

Po spektaklu na dzieci i rodziców czekają miniwarsztaty, podczas których będzie można podjąć próbę stworzenia własnych opowieści.

Grupy zorganizowane obwiązują zapisy, osoby indywidualne wstęp wolny.

Przedstawienie narracyjne odbędzie się w ramach projektu “Gawędy na Gawędziarzy”.  Projekt finansuje m.st. Warszawa.

Wstęp wolny.

Gdzie: Biblioteka przy ul. Gawędziarzy 8