sierpnia

ul. Tyniecka 40a
e-mail: mbddim@bpmokotow.waw.pl

• dzieci

W sierpniu zapraszamy na warsztaty “Mój przyjaciel robot“. Zajęcia, wprowadzające dzieci w zagadnienia związane z robotami i sztuczną inteligencją. Dowiemy się, jakie znaczenie mają roboty we współczesnym świecie. Zobaczymy, że scenariusze wymyślane przez autorów science fiction są już częścią naszej rzeczywistości. Odpowiemy sobie na pytania czy robot może mieć poczucie humoru, czytać w myślach, grać w piłkę, napisać kolejną część Harry’ego Pottera. Jak nasz świat może zmienić się w przyszłości, dzięki sztucznej inteligencji?

Podczas warsztatów wykorzystamy tablicę interaktywną oraz gotowe modele robotów, zbudowane z klocków LEGO WEDO oraz MINDSTORM. Zajęcia pozwolą dzieciom na rozwijanie wyobraźni, umiejętności krytycznego myślenia oraz zainteresowanie nowoczesnymi technologiami.

Warsztaty dla dzieci w wieku 6+, liczba miejsc ograniczona, zapisy on-line.

Rejestracja na 11 sierpnia rusza 7 sierpnia!

Link do rejestracji

MBdDiM XXXI Mój Przyjaciel Robot