listopada

ul. Tyniecka 40a
e-mail: mbddim@bpmokotow.waw.pl

• dzieci

Biblioteka Multimedialna (Tyniecka 40) zaprasza 30 listopada, godzina 16:00 na seans “Najlepsza gwiazdka”.

Stary Pettson i Findus – kot o duszy krnąbrnego dziecka, przygotowują się do gwiazdki. Jest tyle do zrobienia! Trzeba znaleźć choinkę, posprzątać, przygotować świąteczne potrawy i wiele innych poważnych rzeczy! Przygotowania nie należą do najłatwiejszych.  Pettson upiera się, że nie potrzebuje pomocy sąsiadów. Findusowi marzą się święta z przyjaciółmi, ale Pettson wstydzi się zaprosić innych na wigilijną kolację. Rezolutny kot bierze sprawy w swoje łapki. Aktorska ekranizacja przygód bohaterów, doskonale znanych ze szwedzkiej serii książek ilustrowanych autorstwa Svena Nordqvista.

Reżyseria: A. Samadi Ahadi, Kraj i rok produkcji: Niemcy 2016, Czas trwania: 82 min., Kategoria wiekowa: 4+.

Uwaga! Obowiązują zapisy na stronie: www.mbddim.pl, rejestracja na spotkanie rusza 25 listopada (rezerwacja miejsc dotyczy dzieci i opiekunów).

Zapisanych zapraszamy do zajmowania miejsc na 15 min. przez rozpoczęciem projekcji.

II Mokotowski Kiermasz Książek

Multimedialna Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży Nr XXXI