września

4 września w ramach Narodowego Czytania dramatu Gabrieli Zapolskiej pt. “Moralność pani Dulskiej” Biblioteka Online serdecznie zaprasza na głośne czytanie fragmentu utworu, quizy, a także wirtualną wystawę prezentującą najbardziej znane i charakterystyczne cytaty.

treść plakatu: Narodowe Czytanie 4 września 2021, Gabriela Zapolska: "Moralność pani Dulskiej", patronat honorowy pary prezydenckiej, Bilioteka Publiczna w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy zaprasza na wydarzenia online: Życie i twórczość Gabrieli Zapolskiej - godz. 10.00 (quiz), czytanie fragmentu "Moralności pani Dulskiej" - godz. 12.00, Aniela i Mela - godz. 14.00 (quiz), najbardziej znane cytaty - godz. 16.00 (wirtualna wystawa), skandalistka i kobieta wrażliwa. Gabriela Zapolska, jakiej nie znamy - godz. 18.00 (quiz)

Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy

św. Wincentego 85, Warszawa, Polska