października

• dzieci

Serdecznie zapraszamy 9 października, w sobotę, do naszych bibliotek.
Czekają na Państwa:
Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży Nr 7 z Oddziałem dla Dzieci – Biblioteka MDM,
ul. Marszałkowska 55/73
(otwarta w godz. 13:00-22:00).
Tutaj odbędzie się uroczysta, ogólnopolska inauguracja akcji Noc Bibliotek! W programie m.in.: koncert, warsztaty, spacer, tańce i śpiewy.
Biblioteki przy ul. Anielewicza 2 (otwarte w godz. 15:00-20:00):
Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży Nr 10,
Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży Nr 53,
Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży (Edukacyjna) Nr 74

W programie: rodzinna gra terenowa, magiczne sztuczki, gry, konkursy i zabawy, Drzewo Cytatów oraz mnóstwo niespodzianek dla dzieci, młodzieży i dorosłych.
Czytelnia Naukowa nr VII, ul. Świętojańska 5, II piętro (otwarta w godz. 14:00-20:00).
W programie wystawa literacka oraz nocne spotkanie w Piwnicy Poetów z Krystyną Dąbrowską i Iwoną Smolką.
Biblioteki przy ul. Browarnej 4 (otwarte w godz. 16:00-22:00):
Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży Nr 67 i Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży Nr 28
W programie: projekcja filmu “Operacja: Człowiek w czerni”, słuchanie płyt winylowych, “Planszogranie na Browarnej” oraz rozmowy o kryminałach dla małych i dużych.
Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży Nr 81, ul. Przechodnia 2 (otwarta w godz. 13:00-22:00).
W programie wystawa fotograficzna oraz prezentacja książek o historii Mirowa.
Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży Nr 97, ul. Czerniakowska 178A (otwarta w godz. 15:00-22:00).
W programie projekcja filmu “Operacja: Człowiek w czerni”, loteria fantowa, konkurs wiedzy o książkach, filmach i kulturze (z nagrodami), “Poezjo wróć”, turniej gier planszowych, Kiermasz Taniej Książki, prezenty niespodzianki, zabawy literackie i ćwiczenia kreatywne przy kawie i herbacie.
W tym roku Nocy Bibliotek towarzyszy hasło “Czytanie wzmacnia”. Mamy nadzieję, że wspólnie damy sobie dużo dobrej energii!