kwietnia

ul. Tyniecka 40a
e-mail: mbddim@bpmokotow.waw.pl

• dzieci

Jeśli interesujesz się malarstwem, chętnie odwiedzasz galerie i muzea lub myślisz o tym, żeby zostać artystą? Zapraszamy więc na wykłady z historii malarstwa polskiego. W czasie spotkań opowiemy o najważniejszych przedstawicielach polskiego malarstwa, wyjaśnimy najważniejsze pojęcia związane z tą dziedziną sztuki. Do każdego tematu dołączona zostanie propozycja ćwiczenia artystycznego do wykonania w domu.

Termin spotkania on-line: 23 kwietnia, godz. 17.00 – od Strzemińskiego do Nowosielskiego.

Link do wydarzeni : https://tiny.pl/r2n9r

Organizatorem jest Multimedialna Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr XXXI, ul. Tyniecka 40a

Spotkania poprowadzi Witold Dąbrowski – projektant graficzny, ilustrator, malarz i artysta wizualny, absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.

Zapraszamy dzieci w wieku 10+, zajęcia odbędą się na platformie zoom, do której kontakt uczestnicy dostaną po uprzednim zarejestrowaniu się na stronie www.mbddim.pl

Zapisy na zajęcia prowadzone są osobno na pojedyncze bloki. Udział w bloku zajęć nie wymaga udziału w całym cyklu.

Zapraszamy!

Warsztaty on-line