czerwca

ul. Gawędziarzy 8
e-mail: biblioteka51@bprembertow.waw.pl

• dzieci

Z radością ogłaszamy, że Odjazdowi Bibliotekarze wracają na trasę! Rembertowska biblioteka wraz z Urzędem Dzielnicy Rembertów m.st. Warszawy zapraszają wszystkich czytelników oraz miłośników dwóch kółek na rodzinny rajd rowerowy “Odjazdowy Bibliotekarz”, który odbędzie się 17.06.2023 r.

Przejazd rozpocznie się od rejestracji uczestników od godz.10:40. Dzięki uprzejmości Urzędu Dzielnicy Rembertów na pierwszych pięćdziesięciu uczestników rajdu czeka drobny poczęstunek w postaci batona energetycznego. Start zaplanowany został na godz. 11.00 z parkingu Urzędu Dzielnicy Rembertów m.st. Warszawy, by po przejechaniu około 10-kilometrowej trasy spotkać się na pikniku w parku u zbiegu ulicy Gawędziarzy i Konwisarskiej.

Jak na rodzinną imprezę przystało, przejazd, jego tempo i trasa dopasowane są do potrzeb uczestników w każdym wieku. Przejazd odbywa się ulicami Starego Rembertowa przy stałej asyście policji.

Po rowerowej wycieczce odbędzie się piknik, w ramach którego zaplanowana została m.in. wymiana książek (bookcrosing), rodzinne gry i zabawy.

Akcja ma na celu promocję czytelnictwa i biblioteki.

Podejmij wyzwanie! Nie siedź bezczynnie w sobotnie przedpołudnie! Weź ze sobą dzieci, namów sąsiadów, zaproś znajomych.

Wypożyczalnia dla Dzieci i Młodzieży Nr 51

ul. Gawędziarzy 8