maja

• dzieci

Rajd rowerowy Odjazdowy Bibliotekarz: Warszawa Wesoła 2019 organizowany jest w Tygodniu Bibliotek (8-15 Maja), w tym roku będzie przebiegał pod hasłem #BIBLIOTEKA. Impreza została również wpisana w Dzielnicowe Obchody 50-lecia nadania Wesołej praw miejskich.
Trasa tegorocznego rajdu będzie przebiegała przez naszą dzielnicę, ukazując jej niezwykłe walory przyrodnicze. Startujemy spod nowo-otwartej filii bibliotecznej w Zielonej przy ulicy Podleśnej 38. Meta rajdu to plac OSP w Wesołej (ul. 1 Praskiego Pułku 31), gdzie nasza Biblioteka Główna ma swoją siedzibę.
Na mecie przewidujemy poczęstunek dla uczestników rajdu. Dla dzieci zostaną zorganizowane gry i zabawy, oczywiście nie może zabraknąć bookcrossingu. Imprezę zakończymy,  jak co roku pamiątkowym zdjęciem naszych rowerzystów i miłośników książek.

Więcej informacji: Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy

Zapraszamy!