czerwca

tel.: 22 277 49 69 ; 22 277 49 54
e-mail: miedzylesie@bibliotekawawer.pl

• dzieci

Czy chcesz robić naprawdę wielkie rzeczy?

Badać inne planety, wysyłać łaziki na Marsa, a sondy kosmiczne na skraj Układu Słonecznego, lądować na pędzących w przestrzeni kometach?

Jeśli tak, to spotkanie jest właśnie dla ciebie!

Zapraszamy na wieczór z autorami najnowszej publikacji – “Odważ się robić wielkie rzeczy” – Arturem Chmielewskim i Eweliną Zambrzycką-Kościelnicką.

Artur Chmielewski, inżynier pracujący od lat w NASA, zdradza, co zainspirowało go, by sięgać gwiazd, i jak funkcjonuje instytucja, która wysłała człowieka na Księżyc i każdego dnia mierzy się z największymi wyzwaniami, jakie potrafimy sobie wyobrazić.

W tej fascynującej podróży, prowadzącej z Kalifornii aż po rubieże Układu Słonecznego i jeszcze dalej, Arturowi towarzyszy Ewelina Zambrzycka-Kościelnicka z Centrum Badań Kosmicznych Polskiej Akademii Nauk, dziennikarka i pasjonatka badań kosmosu.
Jeśli tylko masz odwagę marzyć o wielkich rzeczach, przyłącz się do nich bez wahania.
Marzenia mogą zaprowadzić cię dalej, niż myślisz!

Startujemy w środę, 7 czerwca o godzinie 18.00 w sali widowiskowej Wawerskiego Centrum Kultury – Filia: Wawerska Strefa Kultury przy ul. Żegańskiej 1A.

Wstęp wolny!

Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży Nr 121 w Międzylesiu