marca

ul. Gawędziarzy 8
e-mail: biblioteka51@bprembertow.waw.pl

• dzieci

W ramach programu Pani Nutka zapraszamy dzieci w wieku od 5 do 10 lat na muzyczne spotkanie pt. “Perkusja”, które poprowadzi Karol Krasiński – muzyk i wszechstronny perkusista. Wydarzenie odbędzie się w Bibliotece przy ul. Gawędziarzy 8 w środę 4 marca o godzinie 17:00.

Karol Krasiński ukończył Państwową Ogólnokształcącą Szkołę Muzyczną I i II stopnia im. Grażyny Bacewicz w Warszawie w klasie perkusji dr. Krzysztofa Jedlewskiego. Absolwent Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w klasie perkusji prof. E. Iwickiego.(2014). W latach 2011-2019 r. perkusista/kotlista Polskiej Orkiestry Sinfonii Luventus.

Od wielu lat współpracuje z zespołami takimi jak Zespół Pieśni i Tańca Uniwersytetu Warszawskiego ,”Warszawianka”, Filharmonia Narodowa w Warszawie, Płocka Orkiestra Symfoniczna, ZPiT “Mazowsze”. W 2011 odbył trasę koncertową po Europie z ICO “I Culture Orchestra”.
Uczestnik V Europejskiego Konkursu na Instrumenty dęte i perkusyjne w Linz .
Jako muzyk sesyjny dokonał licznych nagrań z Polską Orkiestrą Sinfonia Luventus.
Brał udział w nagraniach płyt edukacyjnych dla najmłodszych: Projekt “Tuwimki” oraz , “Muzalinki”.

Współorganizatorem wydarzenia jest Urząd Dzielnicy Rembertów m.st. Warszawy.

Zapraszamy.

Wypożyczalnia dla Dzieci i Młodzieży Nr 51